Kosztorys to nie wszystko... Chwilka relaksu... Materiał na budowę domu :) Czyż nie jest ładne? Kosztorys domu to nie wszystko... Na budowę domu
  Ładowanie...

GRATISY ZA "GROSZ"

Zrób u nas zakupy oprogramowania kosztorysowego za minimum 2500 zł netto a otrzymasz prezenty prawie za darmo, bo tylko za 1 grosz!


Dobieraj swobodnie, podaruj sobie prezent i wróć po więcej!
(Zamieszczone zdjęcia są poglądowe. Towar może się różnić kolorystyczne lub być niedostępny. W razie braku towaru u dostawców zaproponujmy zamiennik.)


program kosztorysowyNr 1 - Błyskawica na CD (na aktualny miesiąc) - Sekocenbud
Karta pamięci micro SDHC 4 GBNr 2 - Karta pamięci micro SDHC 4 GB
Kalkulator wodoodpornyNr 3 - Kalkulator wodoodporny uśmiech
Teczka wykonana z materiału typu poliester 600DNr 4 - Teczka wykonana z materiału typu poliester 600D
Pamięć USB 4 GB               Nr 5 - Pamięć USB 4 GB
Taśma miernicza 30mNr 6 - Taśma miernicza 30 m
Torba na laptopa dedykowana do: 15,6 calaNr 7 - Torba na laptopa - dedykowana domodelu 15,6 cala. Pasuje do modeli: 15 cali, 15,4 cala, 15,5 cala, 15,6 cala
Miernik odległości na mapie - świetne narzędzie do liczenia długości instalacji liniowych na rysunkach architektonicznych - tam gdzie brak w dokumentacji zestawień.Nr 8 - Miernik odległości na mapie - świetne narzędzie do liczenia długości instalacji liniowych na rysunkach architektonicznych - tam gdzie brak w dokumentacji zestawień.

Podręcznik: „Kosztorysowanie obiektów i robót budowlanych”. Wydanie 2.Nr 9 - Książka: "Kosztorysowanie obiektów i robót budowlanych". Wydanie 2.

Książka: „Metody kosztorysowania robót budowlanych”Nr 10 - Książka: "Metody kosztorysowania robót budowlanych"