Kosztorys to nie wszystko... Chwilka relaksu... Materiał na budowę domu :) Czyż nie jest ładne? Kosztorys domu to nie wszystko... Na budowę domu
  Ładowanie...

Programy kosztorysowe


Najlepsze programy kosztorysowe są dostępne w naszym sklepie!

Kosztorysowanie robót budowlanych wymaga dobrej znajomości technologii prac, obowiązujących przepisów, baz katalogowych, aktualnych stawek robocizny, cen materiałów, cen najmu i pracy sprzętu itp. Aktualnie na rynku można spotkać szereg programów do kosztorysowania, różniących się parametrami wpływającymi na możliwości ich użycia, łatwość obsługi, sposób zestawiania i drukowania sporządzonych kosztorysów itp.

Jeżeli planujesz zakup programu kosztorysowego możesz skorzystać z demonstracji systemu przeprowadzonej w naszym biurze lub wypróbować go przy użyciu "dema" programu (można je pobrać ze stron producentów - linki poniżej). Jeżeli chcesz przetestować produkt w warunkach praktycznych, zapraszamy Cię do nas na indywidualny kurs z kosztorysowania. Podczas takiego kursu skupiamy się głównie na części praktycznej - na opracowywaniu kosztorysów do konkretnych zamówień.

Przy wyborze programu pomocny może się też okazać artykuł Jaki program kosztorysowy wybrać? Możesz też skontaktować się z nami - pomożemy dobrać odpowiednie oprogramowanie.

Najważniejsze komercyjne programy do kosztorysowania, używane na polskim rynku:

(Kolejność nieprzypadkowa - warto zwrócić szczególną uwagę na programy na początku listy.)

Nowość!   Teraz WINBUD Prof za darmo na 45 dni bez zobowiązań!
Aby pobrać program ze strony producenta: (1) klinknij w baner poniżej, (2) następnie wybierz z menu po lewej "Sklep", i (3) znajdź właściwą wersję programu:

ZUZIA firmy DATACOMP
KOBRA firmy ORGBUD-SERWIS
SEKO firmy SEKOCENBUD
EDBUD firmy MTM Digital:
program kosztorysowy

NORMA firmy ATHENASOFT
KOSZT KD firmy KOMBUD
FORTE firmy Inwestprojekt

Sprawdź ofertę na oprogramowanie kosztorysowe w naszym sklepie!